08 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1888842

TTNET İnternet 3 Gündür Yok Mahallede Ve Bizim Bölgemizde!

İnternetimiz cumartesi sabahtan beridir yok. Kaç senedir internetimiz var ve böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyoruz. TTNET müşteri hizmetlerini toplamda 5 defa aramama rağmen saat 12'ye kadar en yakın zamanda sorunun hallolacağını söylemelerine rağmen sorun çözülmedi.


Bugün pazartesi ve 3 gün oldu bir sorunla 3 gündür mü uğraşıyorlar! Uğraştığınızı sanmıyorum sadece lafta. Yeri gelince yok bu kampanyamız var yok bu kampanyamız indirimli demeyi bildiğiniz gibi bu sorunu 1-2 saat içinde çözebilmenizde lazımdı.


Zaten yüksek internet faturası ödüyoruz bari hizmeti verinde sesimizi çıkarmayalım! Son olarak faturamdan internetin olmadığı şu 3 günü ve dahada artarsa kesilmesini istiyorum.

Uğur Uğur 43 Okunma

Cevaplar

 • Uğur12 Temmuz 2013

  Maleesef memnun olacağım makül bir çözüm üremediniz.

 • Uğur09 Temmuz 2013

  Tamam benimle görüştünüzde görüşmesine bu birşeyi değiştirmiyor. Beni internetimin açıldığına dair bilgi vermek için aramışsınız bunun ben farkındayım teşekkür ederim ama benim 3 günlük mağduriyetimin gideri karşılanmıyor. Müşteri sizin için sadece para...

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Uğur09 Temmuz 2013

  Standart cevap vermekten bıkmadınız mı ? Kopyala yapıştır mantığı. Benim 3 gün giden internetimin hesabını ve kaybettiğim paranın hakkını kim verecek bunun cevabını istiyorum ?

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler