08 Ekim 2014

TTNET İnternet 1 Haftadır Kaplumbağa Hızında!

16 mbps hız paketi sahibi olduğum halde hız sorunum mevcut ve 1 haftadır ben müşteri hizmetlerini arıyorum durumu anlatıyorum hızım yükseliyor aradan 3-4 saat sonra gene hızım 1. 11 mbps'e düşüyor.


1 haftadır ne çözülemeyen sorunmuş bu. Firma müşteri sözleşme maddelerinden birini yerine getirmediğinde dilediğini yapıyor ama Bu sefer gerekirse TTNET sözleşme gereğini yerine
getirmiyor diye Tüketici Mahkemesine gideceğim 1 haftadır çocuk oyuncağına döndü zira bu iş.

Deniz 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön