18 Haziran 2015

TTNET İnsanları Yormaktan Başka Birşey Yapmıyor!

Firmalar her gün defalarca arayıp insanlara ürünlerini satmak için o kadar yol denerler ki. Sonuç mu tabi ki onlar kazanır. Her gün yüzlerce kişiye üyelik yapılır telefonla. Lakin iş kapatmaya geldiğinde ayaklarına kadar çağırırlar.
Müşteri temsilcisinin telefonla yaptığı Tivibu artı internet aboneliğini taşındığım yerde ne fiber internet ne de Tivibu'nun alt yapısı olmadığı için kapatmak zorunda kaldım. Lakin telefonla kapatamadıklarını TTNET genel müdürlüğe gitmemi belirtiyorlar.
Defalarca gidemeyeceğimi bildirmeme rağmen yapamıyorlar nedense. Sebep biz safız onlar istediğinde oluyor biz istediğimiz de uğraşmamız gerekiyor. Şu an kullanmadığım internet ve Tivibu hattım aktif. Yazık.

Muhammed 142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 19.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön