25 Ekim 2014

TTNET İnsanları Yanıltıyor!

Sayın yetkili;
24.10.2014 tarihinde saat 15:47 de TTNET E*** hanım 243067413 bildirim numarasına istinaden beni aradı. Bana verdiği cevap kampanyamızın süresi bitmiştir. Benim sorunum olmadığını söyledim kendi personelinizin eksik bilgilendirmesi yüzünden olduğunu söyledim maalesef hiçbir şey yapamıyoruz demiştir.

Sordum peki beni neden aradınız dedim.
İnanın kendisi de bilmiyor:) o kadar para döküyorsunuz TV - gazete ye insanları yanıltmak için sanırım. Call center personeliniz kendi bilmiyor ne sunacağını yalan yanlış bilgiler veriyorlar biri farklı diyor biri farklı.

Eminin personeliniz yaptığınız paket ve promosyonları televizyondan izleyip müşterilere öyle sunuyordur.

Ramazan 175 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön