29 Ocak 2014 #2262790

TTNET İnsanları Yanıltıp Mağdur Ediyor!

TTNET üçüncü kes haksızlık yapıldığını anlatmaya çalıştım. Sözleşme kurallarını ihlal edip haksız kazanç elde ediyorlar. Yanlış vaatlerle insanları yanıltıp sözleşme yapıyor ve daha sonra bu sözleşmeye bağlı kalmıyorlar. Yani bir bakıma insanları yanıltıyorlar. Konuşmaların kayıt altında olduğu söyleniyor fakat buna da inancım kalmadı. Ya da bir şekilde değiştiriliyor. Biz müşterilerinizi bu kadar saf yerine koymayın. Ekmek paranızı biz müşterileriniz veriyor.


Şu andan itibaren her türlü hukuk mücadelesine hazırım. Bu ülkede birazcık adalet varsa gerçekler ortaya çıkar. TTNET'in milyonlarca insanı nasıl yanılttığı açıklığa kavuşur.

Ayhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan11 Ekim 2014

    yazıklar olsun...,

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön