09 Aralık 2014

TTNET İnsan Bu Kadar Mağdur Edilemez!

Taşındığım için nakil işlemi yaptırdım. 27 Kasımdan beri internetimin açılmasını bekliyorum günlerce aradım hep aynı cevaplar kimsenin kimseden haberi yok hiçbir şekilde çözüm üretemiyorlar. TTNET'e güvendiğim ve tercih ettiğim o kadar pişmanım ki güvence bedelini verip iptal ettirmeyi düşünüyorum çünkü artık insanın ruh sağlığı ile oynamaya başlıyorlar. Çözüm yok, muhatap yok Türk Telekom'a suç atıyorlar Türk Telekom TTNET 'e böyle şey görmedim ben, bugün birisi arıyor açıldı internet diyor TTNET i arıyorum açılmadı diyor. Her şey abone yapana kadar sonra hiçbir işinizi yapmıyorlar hatta yapacak bir şeyimiz yok diyen bile oldu.

Raşit 184 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Raşit10 Aralık 2014

    beni arayan olmadı hala TTNET'in umrunda olmadı bu durum

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön