23 Mart 2013 #1702455

Ttnet İneternete Bağlanamıyorum!

25 Şubat 2013'te bir mail ve mesaj aldım. "Modem ayarlarınız yapıldı internete bağlanabilirsiniz" diye. O tarihten sonra internete bağlanamadım. Ttnet'e durumu defalarca iletmeme rağmen bana kendilerinden kaynaklı bir sorun olmadığını söylediler. Modemi bilgisayarcıya kontrol ettirdim sorun yok dedi. Binadaki tesisatı göstermek için hafta sonunu bekledim. Modemi de çalışmıyor diye kapattım. 3 Mart'ta (5 gün sonra) Mart ayı kotamın %80'ini kullandığıma dair bir mesaj geldi. Hemen arayıp bir sorun olduğunu söyledim ama internete bağlı gözüktüğümü ve istersem arıza kaydını bırakabileceğimi söylediler. Bende hattı kapattırdım. Yazılı olarak başvurdum ama kimse ilgilenmedi. Faturayı da kestiler.

Altan 29 Okunma

Cevaplar

  • Altan27 Mart 2013

    Verdikleri cevap şu şekilde; Değerli Müşterimiz, TTNET’e iletmiş olduğunuz .................ADSL Hizmet Numara’sına ilişkin yapılan kontrollerde 02.03.2013 tarihinde ADSL hattınızın iptal edildiği görülmektedir. Hattın kullanıma açık olmaması sebebi ile yaşanan arıza ile ilgili gerekli kontrol yapılamamaktadır. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön