20 Ocak 2014 #2245592

TTNET İndirme Hızı Sorunu!

TTNET'in 8 mbit paketini kullanmaktayım. Ancak indirme hızım ne yazık ki 250 kbit'i geçmiyor. Dün (19.01.2014) tarihinde müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ağ değerlerimi güncellediğini söyledi 370 kbit e kadar hızlandı.


Hemen ardından tekrar aradım aynı şikayette bulundum o müşteri temsilcisi de 650 kbit'e yükseltti. Yani istenince hızlandırılabiliyor. Bu gün ise indirme hızım 370 kbit'e geri düştü. Kasıtlı şekilde hızımız kısıtlanıyor. Bilmeyen takip etmeyen insanların da hakkı yeniyor. Parasını ödediğim faturanın ve bana verilmesi gereken hızın % 3.2 si kadar hız sağlanıyor. 5 kez müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sorun çözülmedi. Düzeltme yapılmazsa hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Fatih 55 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Ocak 2014

    Tüm çalışanların ortaç üç tezi var. Bilgisayarınızla ilgidir diyorlar. Bilgisayarım en son çıkan donanımlara sahip. Adil kullanım kotası diyorlar. Kota geçme durumunda 3 mbit olması gerekiyor ancak 350 kbit hızı geçemiyorum indirmede. Ayrıca call centre her aradığımda hat değeri güncellemesi mi yapar. yapıyorlar 500-600 kbit oluyor ertesi gün tekrar düşürüyorlar. Çözüm bulmak yerine olanla yetin demek istiyorlar. Kullanıcının bilgisayarını modemini karalayıp geçiştiriyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön