03 Kasım 2014

TTNET İndirme Hızı Çok Düşük

İnternet'im 1-2 ay kapalıydı faturaların hepsini bugün ödedik ama eve gelince hayal kırıklığıyla karşılaştım ve indirme hızının düşük olduğunu gördüm, normalde 1-8 mbıt arası kullanıyorum ama indirme hızım 0.86 lar da dolaşıyor, aradım TTNTE'i 98 e çıktı bir şey fark etmedi, her seferinde aramaktan bıktım, gereğinin yapılmasını istiyorum!

Mustafa 223 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Osman Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön