14 Eylül 2013 #2011669

TTNET İndirimli Fatura Normalden Daha Yüksek Geldi!

TTNET İnternet kullanıcısıyım. Adresimi belli bir süre önce değiştirdiğim için, bende İnternet'imi nakil almak istedim. Ancak taşındığım yerde TTNET'in şebekesi kurulu olmadığından naklimi alamadım. 1 aya yakın bir süre İnternet'imi kullanamadım.


Kendileri ile görüştüğümde bana kullanamadığım zamanların faturalandırılmayacağını söylediler. Ancak ilk gelen faturam 69.70 TL, normalde onların dediğine göre 42.50 den daha az gelmesi lazımken daha yüksek bir fatura gönderdiler. Faturamın yeniden hesaplanarak, söyledikleri indirimi de uygulayarak tekrardan tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Hasan 81 Okunma

Cevaplar

 • Hasan20 Mart 2017

  Hala bekliyoruz.

 • Hasan15 Eylül 2013

  hala bir sonuç yok. sadece inceleme devam etmektedir diyorsunuz....

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön