25 Şubat 2015

TTNET İmzam Taklit Edilerek Almadığım Modemin Parasını Faturamda Ödemek Zorunda Kaldım

Üç ay önce Aydın Merkez Özbaşak TTNET şubesinden ADSL başvurusu yaptım modemim olduğu için sadece ADSL sözleşmesi imzaladım. Gelen faturalarımda modem ücreti de görünce TTNET müşteri. Hizmetlerini aradım bana modem için imza attığımı söylemeleri üzerine online işlemlerden sözleşme incelediğimde imzanın bana ait olmadığını taklit edilmeye çalışıldığını gördüm ve bunu tekrar TTNET'e bildirdim konu ile ilgilenmek yerine bana savcılığa başvurmamı yapacak bir şey olmadığını söyleyerek konuyu kapattılar ve bu yanıltma olayına göz yumdular. ADSL abonesi olacak kişilerin böyle bir durumla karşılaşmamak için bayilerden istemedikleri aboneliklerle ilgilide yazılı imza almaları gerekiyor.

Ferhat 177 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat26 Şubat 2015

    Evet TTNET tarafından bilgilendirme yapıldı. Yapacak bir şey yok bu parayı ödemek zorundasınız. Diyerek konu kapatıldı. TTNET bayinizi sorgulamıyacak mısınız dediğimde gerek görmediklerini belirtiler. Yani TTNET te müşteri memnuniyeti diye birşek kesinlikle yoktur.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön