21 Mayıs 2015

TTNET İlgisizlik Had Safhada!

TTNET'te hizmet yok. Hattımı nakil ettirdim arıza olduğu için 3 ay bekledim arızam giderilmedi bende tabiki haklı olarak 3 ay boyunca faturamı ödemedim faturamın düşülmesini istedim ama bir türlü düşmediler. Bende başka bir adrese nakil ettirdim hattımı ve nakilden sonra hattım borçtan dolayı kapatıldı. Defalarca müşteri hizmetleri dedikleri yeri aradım ama hiçbir hizmet alamadım çözmediler sorunu iptal edilmesi için 10 kere aradım bir bahaneler bulup talebimi yok sayıyorlar umursamıyorlar ve şu an 7 ay oldu bana halen fatura geliyor internetimi kullanamadığım halde sorunun hemen giderilmesini talep ediyorum.

Hakan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 21.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön