25 Eylül 2014

TTNET İlgisizlik Had Safhada!

13.09.2014 tarihinde internet bağlantısı yapıldı ancak internete ilk günden bu yana giriş yapılamadı aynı tarihte yani 13 ekim günü TTNET'e bunu bildirdim onlar alt yapının yetersiz olduğunu söylediler, paketi öneren TTNET, modemi gönderen TTNET ama bağlanınca alt yapı yetersiz neyse tamam madem yetersiz alt yapı o zaman geçiş işlemi yapmalarını rica ettim o gün bu gündür 5 şikayet oluşturmama rağmen geri dönüş yapan bir kurum yok.


Müşteri hizmetleri sadece şikayeti alıyor o kadar mağduriyeti giderecek kuruma ulaşamıyoruz. 11 günlük faturayı da sanki kullanıyormuşum gibi talep edeceksiniz ay sonunda, bende bu konuda bir çözüm sunmazsanız tüketici haklarına başvuracağımı belirtmek istiyorum.

Güray 225 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Güray30 Eylül 2014

    Herhangi bir işlem yapmamakta inatla diretiyor ttnet. Müsait olduğum ilk günde gerekli yasal işlemleri başlatacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön