08 Eylül 2015

TTNET İlgisizliği ve Muhatap Bulamama!

Türk Telekom'dan artık hizmet almak istemiyorum. Hatlarımı kapattırmak istiyorum. Müşteri temsilcileri eğitimsiz bilgisiz görüştüğüm tüm temsilciler farklı bilgi ve cevap vermekte doğru bilgi ile şu ana kadar karşılaşamadım. Sorular uzamasın direkt olarak temsilciniz telefonu kapatma modunda. Çözüm odaklı yaklaşan yok muhatap yok. Günlerdir yapmak istediğim üzerimde bulunan telefon hattı, TTNET, Tivibu kapattırmak dilekçeler gönderildi cevap yok, sistemde görünmüyor. Göndermiş olduğum 0312 306 0*** numaranın başında kimse gönderilen dilekçeleri alamıyorlar. Bu kadar boşlukta ve boş bir kurum olamaz.

Gülay 92 Okunma

Cevaplar

 • Gülay24 Aralık 2015

  Arayan kesinlik ile olmadı. Aboneniz değilim kesinlik ile tavsiye etmiyorum ilgisizliğinize çok teşekkür ederim.

 • Gülay09 Eylül 2015

  "Bireysel Müşteriler için Hizmet Sonlandırma Kimlik belgenizin fotokopisiyle birlikte abonelik sonlandırma dilekçenizi 0312 306 07 32 numaralı faks iletişim hattımıza* gönderebilirsiniz. Abonelik sonlandırma dilekçesine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. İşleminizi sorunsuz olarak ilerletebilmemiz için hazırladığımız dilekçeyi kullanmanız, dilekçeyi eksiksiz olarak doldurmanız, imzalamanız, istenilen iletişim bilgilerinizi yazmanız ve istenilen belgeleri iletmeniz önem arz etmektedir. Belgeleriniz eksiksiz ve doğru olarak bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz 24 saat içinde sizinle temasa geçecekler. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız telefon görüşmesinde abonelik sonlandırma başvurunuzun doğrulanması gerekmektedir. Herhangi bir yanlış işleme sebebiyet vermemek amacıyla, sizinle irtibata geçilerek hizmet sonlandırma talebiniz doğrulandıktan sonra almış olduğunuz hizmet sona erdirilebilecektir. Çağrı merkezimiz ve Online Hizmet Merkezimiz üzerinden hizmet sonlandırma işlemi gerçekleştirilememektedir. * 0312 306 07 32 numaralı faks iletişim hattımız yalnızca bireysel müşterilerimizin faks ile hizmet sonlandırma başvuruları için kullanılmaktadır. Kurumsal müşterilerimiz hizmet sonlandırma taleplerini bu numaraya ilettikleri takdirde, taleplerinin işleme konulmasında gecikme yaşanabilir. ** Abonelik sonlandırma işlemini yalnızca abonelerimizin kendilerinin veya vekâletname ile yetkilendirdikleri kişilerin gerçekleştirebildiğini hatırlatmak isteriz. " Kendi sayfalarındaki bilgiyi paylaşıyorum sizinle telefondaki görüşmeleride bu yönde ama böyle bir fax numarası olmadığını iletiyorlar. Anlam veremiyorum. Artık tek yapmam gereken umarım Türk Telekom Müdürlüğüne gitmek. Umarım gittiğimdede işi yokuşa sürmezler ve aboneliklerimi iptal ederler ve çözüm bulurlar. hiçbir çözüm bulamadım. Bulmayıda beklemiyordum. İnsanları 4440375 numara ile arayıp çözüm bulacakları konusunda yanıltmayın. Bilgi iM-gin 444 4 564

 • Gülay09 Eylül 2015

  hiçbir çözüm üretilemedi telefon hattım TTNET TV bu aboneligimin iptali ile ilgili 2 gün oldu halen haber beklemekteyim

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön