01 Eylül 2014

TTNET İlgisizliği!

Beni çağrı merkezinize yönlendirmişsiniz. Sanırım yazılan şikayetleri de hiç okumuyorsunuz ya da anlamıyorsunuz. Şikayetimde çağrı merkezinizi aradığımı ve bilgi alamadığımı iletmiştim. Lütfen daha akılıca cevaplar vermenizi rica ederim. Müşterilerinizi ciddiye almayacak ve yazılan tüm şikayetlere aynı cevabı verecekseniz niye burada sayfanız var!

Rıza 1.176 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön