09 Ekim 2014

TTNET İlgisiz ve Yanıltıcılar

19. 08. 2014 günü 4440375 no'lu telefondan TTNET'i abone olmak için aradım. Abonelik işleminin en fazla 5 gün içinde gerçekleştirildiğini söylediler. Neyse sözleşme geldi. Yine TTET'i aradım. Sözleşmeyi MNG Kargo dışında başka bir firma ile yollayayım dedim. Ödemesini kendim yapacağım dedim. MNG dışında başka bir firmadan gelirse kabul etmiyoruz dediler.


Neyse Malatya MNG Fırat şubesine gittim. Bana söylenen şu TTNET ile sıkıntı yaşıyoruz. Sıkıntı giderildiğinde gönderinizi yollayacağız dediler. Neyse mecburen yine TTNET'i aradım. Sizden kaynaklanan sebepten dolayı hak ihlali yaşıyorum dedim. Kimlik fotokopisi ve tüm bilgilerim annemin kızlık soyadı dahil her şey MNG şubesinde bekliyor dedim.

Hasan 534 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön