02 Ocak 2015

TTNET İlgisiz Müşteri Temsilcisi Ve Takım Öncüsü!

31/12 tarihinde saat 11:28 bir hanımefendi tarafından aranarak modeminizde bir yavaşlık var eğer modeminizin yanındaysanız reset atılması gerekiyor bilgisi verildi ancak iş yerinde olduğum için işlem yapılamadı.


Bugün müşteri hizmetlerinden M.. bey ile görüştüm reset atıldı ancak k. Adı ve şifre için adres bilgisi istendi. 9 yıldır oturduğum ev adresi hatalı olarak bilgi verildi ve işlem yapılamadı. Yetkili birini istedim takım öncüsü Ö.. bey (sicili: 1392*) oda aynı bilgiyi verdi ancak dün arandığımda herhangi bir bilgi istenmeden işlem yapıldığını ve mağdur edildiğimi ilettim. Az önce kullanıcı adı ve şifre kısmına bağlandığımda ev adresi onaylandı nasıl oluyor da 5 dk onaylandı?

Gökhan 99 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön