22 Mart 2013
Yorum Yap
#1700403

Ttnet İlgisiz Davrandı!

İki buçuk aydır internet hizmeti hiç alamadım.Şimdi bağlantı sorunu giderildi ama bu defa da modem IP numarası alamıyor. Bir haftadır her gün aramama rağmen problem hala çözülemedi.Her defasında durumun acil olduğunu bildirmeme rağmen herhangi bir işlem yapılmıyor. Müşteri temsilcileri de durumun acil olduğunu kaydettiklerini söylüyorlar ama nedense hiç bir şey çıkmıyor.Modemim hala IP alamıyor ve hala Ttnet herhangi bir işlem yapmadı. Kısacası her fırsatta müşteri memnuniyetini ön plana alan TTNET'ten hiç memnun değilim. Koskoca TTNET(!) bir ıp sorununu çözemedi.

Muammer Muammer 19 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler