10 Mayıs 2013 #1790111

Ttnet İletişimsizlik Müşteri Memnuniyetsizliği Ve Sorun Giderememe!

Son 30-40 günde neredeyse hergün internet erişimimde sorunlar yaşamaktayım ve bununla ilgili en az 20 kez görüşmüş olmama rağmen sorunlarım çözümsüz kaldı.


Modem firmasına yönlendirildim oradaki sorun çözüldü ve fakat Ttnet kopma sorunlarım bir türlü çözüm bulamadı, bu kadar hizmet kalitesine önem vermeyen ttnet firmasından bıkmış durumdayım, taahhütlü olduğumdan sistemlerinden de çıkamıyorum maalesef, bu mağduriyetimi çözecek yetkinlikte olabilecekler mi bilemiyorum. Nitekim günü geldiğinde vermedikleri hizmetin ücretini çatır çatır alan ttnet'i esefle kınıyorum.


Ya sorunumu çözün verdiğim ücretin hakkı olan iletişimimi sağlayabileyim. Ya da taahhütümü iptal edip mağduriyetimi giderin.

Yakup 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön