13 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3238392

TTNET İletişim Bilgisi Yanlışlığı

Başka bir TTNET abonesi benim e-posta adresimi kullanıyor. Bunu TTNET e defalarca bildirmeme rağmen bir türlü işlem yapılmadı. Her defasında benim e-posta adresimi kendi adresi diye veren aboneden izin alınması gerektiği söylendi. Benim anlamadığım nokta e-pota benim ve yıllarca bana e fatura geliyor. Hatta tek şifre kullanıyorum. TTNET bu sorunumu neden çözmek istemiyor. Bir abone bana ait e-postaya faturasını göndertiyor ve TTNET hala ondan izin almaktan bahsediyor. Artık çözün sorunu ve o abonenin bana ait e-postayı kullanmasına engel olun.

Mustafa 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 13.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler