24 Ocak 2014 #2253395

TTNET İle Yaşadığım Servis Sorunu

11 sene TTNET kullanıcısıyım. Evleneceğimden dolayı evi tadilata verdim ve doğal olarak interneti geçici olarak dondurdum kapatmadım. Evime taşındığımda bağlantı yapıp interneti açtırmak için servisi çağırdım kendileri alay edermiş gibi o gün gelmediler. Sonraki bir gün bize haber vermeden geldiklerinde evde kimseyi bulamayıp evde yoktunuz deyip gitmeleri ayrıca bir saygısızlık. Diğer gün ise tekrar çağırdık çalıştığımdan dolayı anneannemi evde bekliyordu neymiş aynı soy isim değilmiş.


Anne kızlık soy adına bakın zaten göreceksiniz. Ayrıca tanımadığım kişi evde servisi mi bekleyecek? TTNET'i kapattırdım ve kullanmadığım interneti borç olarak yüklediler ve haciz işlemi çıkaracaklarmış.

Tugrul 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön