24 Nisan 2015

TTNET İle Hiper Hızla Uçamıyoruz!

Şirketimizde kullanmak üzere internet sağlayıcısı arayışımız esnasında TTNET'in Hiper Hızla Uç kampanyası ile karşılaştık. Diğer hizmet sağlayıcılar yerine, daha pahalı olmasına rağmen TTNET'i tercih ettik. Kampanya katılımı ile ilgili abonelik sonrası müşteri hizmetlerinden bilgi aldığımızda fatura elimize ulaşması ile beraber 30 gün içinde başvuru yapmamız istendi.


Bizde bu doğrultuda başvurumuzu yaparak gerekli evrakları yolladık. Ancak dün kampanya ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımızda kampanyaya katılamayacağımızı, bizim için sürenin dolduğunu, faturanın kesilme tarihinden itibaren olduğunu söylediler. Kampanya olmayacaksa aboneliği iptal edeceğiz.

Deniz 103 Okunma

Cevaplar

 • Deniz29 Nisan 2015

  Merhaba, müşteri hizmetleri ile görüşülmüştür. Müşteri hizmetleri kampanyaya katılım ile ilgili kayıtların kontrol edildiğini ve 212 963 15 28 No.lu telefonu arayarak başvuru sürecimiz hakkında bilgi almamızı aktardılar. Görüşmeden anladığım sorunun çözümlendiği idi. 212 963 15 28 telefondan turizm firmasını aradığımızda durumu aktardık ve sürecin ne aşamada olduğunu sorduk. Ancak turizm firması yetkilisi. Başvurumuzun elendiğini TTNET in bu durumu otomatik gerçekleştirdiğini ve müşteri hizmetlerinin bunu bilerek kendilerine yönlendirdiğini aktardı. Yani sonuç olarak müşteri hizmetleri ve TTNET açıkca bizi başından savmış ve turizm firmasına yönlendirmiştir. 24 Nisan dan bu yana TTNET müşteri hizmetleri ne yapmıştır? Zaten 24 Nisan da bu şikayeti yazarken de aynı durumdaydık.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2015

  Müşterimiz ile 28.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Deniz27 Nisan 2015

  Merhaba, sorun henüz giderilmiş değildir. TTNET çağrı merkezinden en son Cuma günü aranarak kampanyadan yararlanmak isteyen kişinin bilgileri alındı ancak daha sonrasında bir geri bildirim yapılmadı. Olumlu veya olumsuz dönüş beklemekteyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön