22 Şubat 2013 #1648636

Ttnet İle Her şey Mümkün!

Telefon kullanmadığım için telefonumu kapattırmak istedim.Lakin hizmet binasına gittiğimde bana telefonu kapatamayacağı mı ve kapatırsam ceza geleceği söylendi.Dilekçe vermek istedim dilekçemi almadılar ve daha uygun olacağını söyleyerek başka bir tarifeye geçirdiler.Eve gittiğimde sözleşmeyi okudum.Sözleşmede böyle bir şey yazmıyordu.444 0 375 müşteri hizmetlerini aradım.Onlarda böyle bir şeyin olmadığını söylediler.Hizmet binasına gittim ve bu sefer telefonumu kapattırdım.Bana sormadan 2 ay sonra internetimide kapattılar ve şimdi internet taahhütü bozuldu gerekçesiyle ceza bedelini istiyorlar.


Kim dedi kardeşim size internetimi kapatın diye? Sözleşmede geçmeyen bir uygulamayı yapamazsınız.

Muhammet 64 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet25 Şubat 2013

    Herhangi bir bilgilendirme tarafıma iletilmemiştir. Yukarıda ki şikayet olarak yazdığım yazının hala bir çözüme götürülmediğini bilmenizi isterim. Ne telefon ile ne de mail adresime konunun akıbetiyle ilgili bir cevap gelmemiştir. Bilgilerinize...

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön