29 Ocak 2014

TTNET İle Her Ay Aynı Sorunu Yaşamaktan Bıktım

Daha önceki aylarda olduğu gibi yine bu ayda hızımda inanılmaz düşüş yaşamaktayım. Bunun kotayla ilgisi bulunmamakta ve ben sizi her ayki gibi arayıp güncelleme yaptırdıktan sonra hakkım olanı ancak bu şekilde veriyorsunuz. Hızım 1mbitin de altında googl ı bile açmak inanılmaz zaman alıyor. Geçen ay yazdığım şikayete istinaden arayan müşteri temsilcisine dediğim gibi sorun yinelendikçe şikayet yazacağım.


Yine TTNET yine ilgisizlik yine sorun yine şikayet. Ama yine siz haklısınız insanlara 8mbit diye satış yaparsınız sonra 8mbite kadar her değer geçerli dersiniz. Bana geçen ayki müşteri temsilcisi aynen bunu dedi: "hattınız 8mbite kadar 1 mbit veya altı da olabilir".

Alihan 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön