31 Ağustos 2013 #1985771

TTNET İKV Oyunu Hatadan Geçilmiyor!

TTNET - Türk Telekom'un bünyesinde barındırmış olduğu Sobee Studios şirketinin yapımcılığında gerçekleşen İstanbul Kıyamet Vakti isimli oyun, hatalardan geçilmemeye başlandı.


-Sunucu listesi gelmiyor
-Destek ekibine ulaşamıyoruz
-Oyuna yatırdığımız para boşa gidiyor
-Sunucu problemi kaynaklı sürekli lag sorunu ile karşı karşıyayız
-Oyun yönetimi ve geliştiricileri tarafından dikkate alınmıyoruz
-Sürekli grafik hataları ile karşılaşıyoruz
-Oyunda bir çok bug var


Bunlar yalnızca bazıları.
Bunların üzerine hala yeni bir eklenti ve hata güncellemesi yapılmıyor. Playstore'dan aldığım İKV 6. Yıl paketi ürününü sunucu listesi gelmediğinden dolayı kullanamıyorum. Plus üyeliğim devam etmekte ve biz oyuna bağlanamıyoruz.

Gökhan 558 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön