02 Mayıs 2013 #1776001

Ttnet İkna Görüşmesinde 44TL Olacak Denilen Tarife Ücretini 50TL Yaptılar!

TTNet Aboneliğimin taahhütü Şubat 2013 tarihinde sona erdi. Ücreti 62 Tl. idi iptal ettirerek engelli tarifesi satın aldım. Ertesi gün TTNet Müşteri hizmetler,nden Şe***isminde bir müşteri temsilcisi beni arayarak eski aboneliğimin iptalini durdurursam 1 Yıl taahhütlü olmak üzere aylık her şey dahil 44 Tl.den devam edebileceğimi söyledi. Ben ısrarla her şey dahil mi diye sordum o da ısrarla evet dedi. Bende yeni aldığımı iptal ettirdim ve eskisinde kaldım ama iki ay sonra 44 Tl. denilen ücretin 50 Tl. olduğunu öğrendim.Müşt. Hizm. 5-6 kez arayıp şikayet ettim. İlk aramamdan sonraki her aramamda beni arayıp ulaşamadıklarını söylediler.3 Adet telefonum var ve 7/24 açık.

İbrahim 324 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön