28 Ocak 2014 #2262407

TTNET İkinci Bir İnternet Bağlantısı Yaptı!

Türk Telekom'dan Kasım 2013 te arayıp, fibernet altyapısına uygunsunuz hattınızı fiber internete geçirelim mi dediler. Bizde olumlu cevap verdik. 2 gün sonra gelen arkadaşla da bu yönde sözleşme yapmamıza rağmen, gelen kişi, haberimiz olmadan, bize ikinci bir internet bağlamış.


Şikayetimiz Türk Telekom İkitelli Müdürlüğü' ne bildirilmişti ve sorun halledildi. Hat iptal edildi. Sizin haberiniz olmadan açılan bu hatla ilgili bir ödeme yapmayacaksınız dendi. Fakat TTNET borç sorgulamadan baktığım zaman aylık tıkır tıkır fatura işliyor hiç kullanmadığım bir internet için. Anlaşılan bu sorunu ne Türk Telekom ile ne de TTNET ile halledemeyeceğiz. Bu sorunu önce BTK' ya bildireceğim.

Gülay 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön