18 Ocak 2014 #2241509

TTNET İki Yıla Yakındır Paramı Alamıyorum

Defalarca başvurmama rağmen 30 TL alacağımı TTNET'ten tahsil edemedim. Hizmet anlayışlarını beğenmediğim için TTNET'ten ayrılarak başka bir servise geçtim. Geçtikten sonra alacağımın olduğu bana bildirildi. Kendi hesabımı vererek paranın yatırılmasını istedim. Net'im eşim üzerine kayıtlı olduğu için yeni bir hesap istediler.


Hesabı açtım ve kendilerine bildirdim. Bir kaç kez aradım ve paranın en kısa sürede hesaba yatırılacağını bildirdiler. Halen para hesaba yatırılmadı. İşletme anlayışı yanıltıcılık üzerine dayalı TTNET'i kınıyorum. Aksi takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağımı bildiririm.

Erdoğan 55 Okunma

Cevaplar

  • Erdoğan03 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine TTNET'ten beni aradılar.Alacağımın verilen hesaba Aralık ayında ödendiği söylenildi. Hesaba baktığımda paranın yatırılmadığını gördüm.Şimdi sizlerden bu parayı almak için yasal yollardan ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum.Beni bilgilendirirseniz memnun olurum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön