17 Eylül 2013

TTNET İki Kat Fazla Fatura Gönderdi!

Faturalandırma konusunda daha önce de sorun yaşadığım TTNET ağustos ayında paketim en düşük tutarlı 1 Gb'lık paket olmasına rağmen üstelik de online işlemlerde kendilerinin belirttiği ağustos kota kullanımı "0" iken faturam olması gerekenin yaklaşık 2 katı gelmiştir. TTNET'in haksız kazanç konusunda sınırları aştığını belirtmek isterim. Bu durumun ilgili merciler tarafından takibe alınmasını talep ederim.

Gülay 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön