10 Nisan 2013 #1735146

Ttnet İki Haftadır İnternet Ve Numaramızı Nakil Yapamadılar!

Yaklaşık iki hafta önce vermiş olduğumuz telefon ve internet hizmetini yeni adresimize transfer edemediler. Hergün yüzlerce kez dönen fiber haberleri tamamıyla asılsız, yeni adresimizde kapımızın önünden geçtiğini iddia ettikleri fiber kablodan binamızın içine bir kutu bağlayıp hizmet veremediler oda yetmez gibi defalarca bıraktığımız şikayet dilekçelerine geri dönüş yapmadılar bir ticari kurumu 2 haftadır telefon, fax ve internet hizmetinden mahsur bırakarak hem mağdur hem zarara uğratıyorsunuz hakkımızı her türlü merci de arayacağımızdan emin olunuz.

İbrahim 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön