20 Ocak 2014 #2245850

TTNET İki Haftadır Bekletiyor

TTNET müşteri hizmetleri vasıtasıyla 3lü hipernet paketi başvurusu yaptım. İnternet+Tivibu olacak ve telefon hizmeti almadan faydalanacaktm. Ertesi gün sözleşme ve modemi teslim aldım. Beklemeye başladım. Perşembe günü mesaj geldi. Adresinizin hatalı olması sebebiyle başvurunuz gerçekleştirilememiştir diye. 4440375'i aradım adresimi teyit ettiler hata yoktu, "şikayet oluşturalım size bir numara vereceğim sonucunu takip edersiniz" dendi.


Ertesi gün tekrar aradım numarayı söyleyip sonucu öğrenecektim. Bu defa yetkili sistemde böyle bir kayıt yok dedi. Tekrar aynı şikayeti yaptım. Hafta sonu TTNET yetkilisi aradı. Yeniden başvuru yapmam gerekmiş. Öğrendim ki önceki başvurumda tivibu yokmuş bile hala bekliyrm

Hatice 88 Okunma

Cevaplar

 • Hatice27 Ocak 2014

  Tek istediğim bana gelen modemi size iade etmek. Bir adres veriyorsunuz. Buna gönderin diyorsunuz. Sonra ortaya çıkıyor ki verdiğiniz adres yanlış, üstelik kullanmam gereken kargo da mng kargoymuş. Bunu da ilk defa söylüyorlar bana. EEeee şimdi ne olacak. Yanlış adrese yanlış kargo şirketine sizin yüzünüzden para mı ödeyeceğim. Sonra? Sıradaki şakanız nedir sayın TTnet???

 • Hatice27 Ocak 2014

  Hiçbir sonuç alamadığım gibi başvuruyu iptal ettiğimde modemi geri alması için bana verilen adres bilgisini de hatalı vermişler ve kargo iade edilmiş tarafıma. Arıyorum müşteri hizmetlerini biri diyor adres doğru alması gerekiyordu. Diğeri geri arıyor adres hatalı verilmiş başka bir adres verelim.. Tamam diyorum alıyorum adresi bir de göndermem gereken kargonun mng kargo olduğunu öğreniyorum. Neymiş başka kargo olmazmış. İlk adresi bana veren yetkilinin bundan haberi yok muydu diyorum. Onunla ilgili de bi şikayet oluşturun diyorlar. Kargo ile ilgili şikayetime geri dönüş yapan kişinin zaten dünyadan haberi yok. Diyor ki siz başvurunuzu iptal etmişsiniz modem o nedenle tarafınıza ulaşmamış:D Ne kadar zeki insanlar çalışıyor bu TTnet'te Güler misin ağlar mısın!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hatice20 Ocak 2014

  Tavır hep bu, kontroller devam ediyor, ilgileniyoruz deniyor ama gelişme yok! Cumartesi görüştüğüm ttnet yetkilisi en geç bugün bağlantımın ekipleriniz tarafından sağlanacağını söylemişti. Ama bugün de bu saate kadar ne arayan oldu ne soran. Sözünün arkasında duran bir ttnet istiyorum. Telefon görüşmeleri kayıt altında diyorsunuz. Açın da izleyin 13 Ocaktan beri neler çektirdiğinizi. Bıktım usandım!..

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön