05 Aralık 2013

TTNET İki Aydır İnternet Hizmeti Alamıyorum!

Muş Varto'da yaz tatili sonunda geldiğimde internete bağlanamadım. Türk Telekom'un Varto şubesini aradığımda yol çalışmasından kaynaklı kablo problemi olduğu, yol çalışması yapıldığında sorunun direk giderileceği söylendi.


1 hafta sonunda aradığımda başka bir çalışan böyle bir yol çalışmasının olmadığını, başka bir bağlantı hatası olduğunu, ilgileneceklerini söyledi. Ancak bir sonraki hafta boyunca sabit hatlarını aradığımda ya da iş yerlerine uğradığımda çalışanlara ulaşamadım.


Uğraşlar sonucu cep numaralarına eriştim. Bir yandan da genel merkeze arıza kaydı bildirimleri yaptım. Geçen sürede gelip gitmelerine rağmen iki aydır TTNET internetimi kullanamıyorum.

Özlem 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön