11 Şubat 2014 #2287488

TTNET İhtiyacım Olmasına Rağmen İnternetim Yok!

Diğer firmadan internet iptal aboneliğimi şükür hallettim. İnternet için TTNET firmasına 1 şubat tarihinde başvuruda bulundum. Kargo ile modem ve sözleşme yolladılar modelim alıp sözleşmeyi yolladıktan sonra yalın internet için hat çekildi. Modemi kurduk modemde tüm sinyaller servis ışıkları yanmasına rağmen internete giremiyorum müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi de işe yaramayınca, evim 10 şubat günü teknik servisten bir görevli geldi.


O da her şeyin normal olduğunu ve neden internete giremediğimi bilmediğini söyledi Bağlanamadığım internete ay sonu muhtemelen ücret ödeyeceğim ve halen evimde ihtiyacım olmasına rağmen internetimn yok.


Çok rahatsızım. Bir önce halledilmesini istiyorum.

Vedat 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön