12 Eylül 2013

TTNET İddia Ettiğinin Aksine Beni Aramadı!

"Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine ADSL hattınız ile ilgili yapılan kontroller ve TTNET A.Ş. tarafından alınan karar bilgisi aşağıda yer almaktadır. TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir.


Tarafınızdan iletilen şikâyetiniz ile ilgili olarak yapılan kontrollerde, talebiniz doğrultusunda ADSL hattı bilgileriniz incelendiği görülmüştür. 10/09/2013 tarihinde 5369717272 GSM numaranızdan telefon ile bilgi verildiği görülmüştür. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır.


Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.


Saygılarımızla,
TTNET A.Ş."


Beni ne zaman aradınız? Arayan kişi bilgisayar. Anket yapıyor. Benimle birebir görüşmediniz ki sorunum devam ediyor.

Hasan 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön