16 Nisan 2015

TTNET İcraya Verdiği Hukuk Bürosu Telefonu Açmıyor!

TTNET'in fatura göndermeden, bilgilendirme yapmadan yasal takibe Pehlivan Hukuk Bürosu ile hukuki takibe aldı. Ancak hukuk bürosunun telefonları hep meşgul ve ulaşılamıyor. IBAN numarası alamıyorum ve bugün gelen SMS' de: "Takipte bulunan icra dosyanıza ödeme yapmadığınızdan dolayı işlem talimatınız ve haciz randevunuz alınmıştır." Şeklinde mesaj gönderdiler.

Şu anda ödeme yapabileceğim ve bunu teyit edebileceğim bir mecra karşımda bulunmamaktadır. Eğer icra gerçekleşirse bu konuda ben de karşı dava açmayı düşünüyorum. TTNET'in bu konu ile ilgili acil hukuk bürosuna ulaşıp bildirim yapmasını istemekteyim.

Önder 343 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 18.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön