04 Mayıs 2013 #1778886

Ttnet İcra Takip Süreci!

30 Yıllık Telekom müşterisiyim ben böyle bir şey görmedim. Bundan 5 ay önce fiyat avantajı nedeniyle TTNET' den ayrılarak D-Smart + internet paketi kullanmaya başladım. Bu işlemi yapmadan önce TTNET'i müşteri hizmetlerini geçiş öncesi herhangi bir engelim veya borcum olup olmadığını öğrendim ve herhangi bir borcum olmadığı bilgisi üzerine gönül rahatlığıyla D-Smart + internet paketine geçiş sürecimi başlattım ve geçişimi yaptırdım. Aradan 5 ay geçtikten sonra evimi 65 yaşındaki babamı bir avukat arayarak icra takip sürecinin başladığını ve ödenmemiş faturalarımızın olduğunu bildiriyor.

Hakan 425 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön