30 Mart 2013 #1714877

Ttnet Hizmetten Yararlanamıyoruz Bilecik'te Altyapı Yok!

Kamu görevlisiyim hizmetim gereği Osmanlı D.nin ilk başkenti Bilecik-Söğüt'te yaşıyorum. Ttnet reklamlarında "Tüm Türkiye" de dünyanın en hızlı internetini veriyoruz diye gerçek dışı ifadeler kullanıyor. Bu hizmetten yararlanmak istediğimde Bilecik ilinin hiçbir ilçesinde fiber altyapı bulunmadığı gerekçesiyle başvurum alınmadı.


Bunun üzerine müşteri hizmetleri teknik desteğinin incelemesi ve onayı ile 16Mbit ultranet tarifesine geçtim. İnternetim koptu, eve gelen ekipler bulunduğum ilçede 4mbitten fazla hız alamayacığımı 3.yıl yine tekrarladılar. Şu an hızım 3.5 mbit ve 68 TL ödüyorum, bu durumun derhal düzeltilmesini şahsımdan özür dilenmesini ve reklamların düzeltilmesini talep ediyorum.

Ozan 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön