25 Şubat 2013

Ttnet Hizmetimi Eksik Alıyorum!

Çalıştığım derneğe ait İnternet bağlantısını kablosuz modem üzerinden sağlıyoruz. Daha önceden beri kullandığımız kullanıcı adımız ve şifremiz belirleyemediğimiz neden veya nedenlerden ötürü bloke edilmiş. Ttnet müşteri hizmetlerini kaç defa aradım ise bana yardımcı olan şirket yetkilisi olmadı.


Devamlı bir yerlere bağlanıp duruyorum ve dakikalarca müzik dinletiliyor. Fatura günü geldiğinde günü şaşırtmayan koca Ttnet, neden böyle bir sıkıntıma hala cevap veremedi. Bana sunulan hizmetten hakkı olmayan bir sürü insan yararlanıyor. Hadi yararlansın bu sefer de kurum işlerimizi halledemiyorum. Lütfen bu konuda ki sıkıntımızı gidermenizi kurum olarak sizden istirham ediyoruz.

Recep 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön