09 Ekim 2014

TTNET Hizmeti Sonlandırmıyor Ve Eksik Yada Yanlış Bilgilendirme Yapıyor

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası kapsamında şirketinizle bir yıl çalıştım. Sözleşmemiz bitti ve bana eş değer yeni bir sözleşme teklifi sunamadığınız için sizden hizmet almaya son verdim. Bu işlemi de bayiniz aracılığıyla gerçekleştirdim ve onay telefonunda da hattın kapatılması ve hizmetin sonlandırılması için onay verdiğimi söyledim.

Bir kaç gün sonra beni arayıp, hizmetimizden memnun kalmadığınız için üzgünüz, son faturanızı müşteri memnuniyeti adına iptal ediyoruz deyip hizmet akdini de bitirdiniz. Ancak hat kapanmadı ve fatura için bildirim gelmeye devam ediyor. Müşteri hizmetleri benimle ilgilenmiyor, yardımcı olabilecek biriyle sorunumu çözmek istiyorum.

Hasret 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasret15 Ekim 2014

    Bir de utanmadan arayıp ses jayıtlarını dinledik, onay vermişsiniz hat dondurmaya diyorsunuz. Hattın kapatılmasına onay veriyorum sözünden ne anlıyoraunuz. Yazıklar olsun size. Bir müşteriyle bukadar alay edilir ancak. Arayan kişi faturalarla alakalı talebim olmamasına rağmen onları da iptal ettiğini, fatura kesilse bile ödemeyeceğimi söylemişti ya, fatura kesildi ve borç mesajı da geldi bilginiz olsun... Tamamen yalanlar üzerine kurmuşsunuz bu düzeni ama sonu hayır olmaz inşallah.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön