19 Eylül 2013 #2020230

TTNET Hizmeti Açmıyor ve Muhatap Bulamıyorum!

05.09.2013 tarihinde TTNET aboneliğine başvurdum. 8 iş günü içerisinde hattımın açılacağı söylendi ancak 18.09.2013 tarihi itibariyle internetim halen açılmadı. Müşteri hizmetleri arıza bildirim kaydı alıyor ama dönüş yapılmıyor ve muhatap bulamıyorum. İnternetim açılmamasına rağmen geçen bu zamanın ücretini ödemek istemiyorum.

Yağmur 57 Okunma

Cevaplar

 • Yağmur24 Eylül 2013

  ttnet mail adresime herhangi bir bilgilendirme maili göndermemiştir. buraya 20 eylül itibariyle bilgilendirme maili gönderildiğini yazmışlar ama öyle bi mail gönderilmedi insanları yanıltmayın lütfen .

 • Yağmur24 Eylül 2013

  buraya ttnet cevap yazdıktan sonra 5 gün geçti internetimin açılması konusunda hiçbir işlem yapılmadı 05.09.2013 tarihinde yaptığım başvuru ile ilgili ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda hattımın aktif olduğunu ve ücretlendirme yapılacağını söylüyorlar bu nasıl bi deli dumrul yasasıdır. Ben internetim açık değil interneti kullanamıyorum adsl ışığı yanmıyor abonelik başvurusu yaptığımdan bu yana hiç yanmadı acaba ttnet neyi ücretlendiriyor yetkililere soruyorum. ben kullanmadığım internetin ücretini ödemek istemiyorum .

 • Yağmur20 Eylül 2013

  hiç bir çözüm bulunamadığı için 20 günlük zaman zarfı içinde kesinlikle verilen hizmetten memnun değilim.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yağmur20 Eylül 2013

  BİLGİLENDİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM,ANCAK 20.09.2013 SAAT :09:50 İTİBARİYLE 443 03 75 NOLU TELEFONDAN ARANILDIM YANLIZCA 1 KEZ ÇALDI TELEFONUM AÇTIĞIMDA KAPANMIŞTI . MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ TEKRAR BU SABAH 10:00 ARADIĞIMDA BANA VERİLEN BİLGİ TELEFONUNUZ ARANILIMIŞ BİR KAÇ, KEZ FAKAT CEVAP VERMEDİĞİNİZDEN DOLAYI BİLGİ AKTARIMI YAPILAMAMIŞ DİYE NOT DÜŞÜLMÜŞ BU KADAR SAÇMA Bİ MAZERET DUYMADIM BİR KEZ ÇALAN TELEFON NASIL DEFALARCA ARANIYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM ? İKİNCİ ŞİKAYETİMDE SABAH KONUŞTUĞUMDA MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ BANA ALT YAPI ÇALIŞMASINDAN DOLAYI SİNYAL ALIMINIZ GERÇEKLEŞEMİYOR SORUNUN GİDERİLMESİNİ BEKLEYİN DİYOR AMA BEN 05.09.13 TARİHİNDE ABONELİĞİ YAPTIM VE 15 GÜNDÜR ALT YAPI ÇALIŞMASI VAR DENİLİYOR NE KADAR UZUN SÜREN BİTMEYEN BİR ALT YAPI ÇALIŞMASI BAŞKA MAZERET BİLDİRMELERİNİ BEKLİYORUM BUNDAN SONRA BENİM TTNET LE ALAKALI SORUNUM EĞER GİDERİLEMEYECEKSE LÜTFEN BİLGİ İSTİYORUM ABONELİĞİMİN İPTALİ İÇİN BAŞVURUCAM İLGİLENİCEĞİNİZİ UMUYORUM İYİ ÇALIŞMALAR

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön