08 Nisan 2013 #1730096

Ttnet Hizmet Yok Fatura Var!

1 sene önce TTNET ADSL için başvurduk. Abonelik (ücretlendirme) başlatıldı ancak mevcut hatlar Ttnet yetkilisinin tavsiye ve önerisi üzerine bağlanmak istenen veri indirme kapasitesini kaldırmadığından hat aktif hale gelmedi.


Uzun süre sonra taşındık,belki buraya bağlarlar diyerek yeniden uğraşmaya başladık.sokakta internet bağlantısı olan kişi sayısı limitte olduğundan bağlayamadılar. bari dondurun dedik. donduruldu. ama bilgi verilmeden tekrar açılmış.


Sonuç olarak defalarca kapatılması için başvurduk ve kapatıldı denmesine rağmen sonradan kapatılmadığı ifade edilerek fatura ödememiz istendiği için şu an kapatıldı dense de güvenemiyorum. Ayrıca hizmet verilmeden defalarca para ödedim.

Alper 31 Okunma

Cevaplar

  • Alper23 Nisan 2013

    telefonla görüştüğüm ttnet yetkilisi aboneliğimin resmi olarak sonlandırıldığını onayladı. haksız yere ödediğim ücretleri de telekom a dilekçe verdiğim takdirde geri iade edileceğini ifade etti. burraya kadar sorunsuz bir müşterihizmetleri anlayışı. ancak dün türk telekom a(elazığ) gittim ve dilekçe vermek istediğimi söyledim. Sonuç isimli bayan yetkili çözüm masasında oturmasına rağmen görevinin içeriğinden habersiz bir tavırla dilekçe vermememiz için zaten bi ücret de alınmamış gibi cevapları sanki söylediklerimi duymuyormuş gibi tekrar tekrar söylemeye başladı. neyseki israrlarım sonucunda dilekçeyi almayı kabul etti. buyrun yazın dedi. daha sonra yazılan dilekçeyi hala açık olan bir şikayet var bu şikayet kapanınca işleme koyarız, siz daha sonra uğrayıp durumu öğrenebilirsiniz diyerek yine dilekçeyi işleme koymadı. bana göre tamamen oyalama taktiğiydi yaptığı ve ben de oradan sonuç alamayacağımı görünce telekom dan ayrıldım. anlamadığım bir çalışanın kraldan çok kralcı davranarak görevini düzgün yapmaması. tekrar ifade ediyorum, yatırdığım ücretler küçük miktarlar olabilir. ancak hiçbir hizmet sağlayamadığı halde ttnet in bana fatura ödetmiş olması kabul edilebilir ve israrla bu yanlışlığın düzeltilmesini bekliyorum. aksi takdirdekısa süre içinde hukuki olarak hakkımı aramayı planlıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön