23 Eylül 2013 #2024851

TTNET Hizmet Yok Fatura Çok!

2 senedir ADSL hız sorunu yaşıyorum. Toplamda en az 50 defa arıza kaydı oluşturuldu. Bu kayıtların bir kısmı hiç bir işlem yapılmadan kapatıldı. Diğerleri de sorun giderildikten en fazla 2 gün sonra tekrar 0.3 mbps yani kaplumbağa hızına döndü. Sorun giderildiğinde bile hız hiç bir zaman 2 mbps yi geçmedi.


Daha önce 4 sene başka bir servis sağlayıcı kullanıyordum. 1 kez bile sorun için aradığımı hatırlamıyorum. TTNET e geçip üstüne bir de 3 sene taahhüt yapmam en büyük hatam oldu. TTNET' in tek yaptığı buradan yapacağım şikayete otomatik cevap vermek sadece.

Emrah 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön