20 Eylül 2013 #2006313

TTNET Hizmet Yetersizliği ve Haksız Kazanç!

Bir süredir hizmet alamadığımız İnternet'im için TTNET'e şikayet ve arıza kaydı bırakmamıza rağmen, arıza kaydı ile ilgili firma tarafından geri dönüş olmamıştır. Her gün arayıp hala düzeltme yapmadıklarını bunun nedeni öğrenmek istediğimi belirtiyorum. Sürekli arıza kaydımı yeniliyorlar). Tarafıma yeterli cevap da veremiyorlar. Kullanamadığım İnternet hattım için haksız yere faturalandırıp ödemesini almayı çok iyi biliyorlar . Ancak iş hizmet vermeye geldiğinde bir şey beceremiyorlar.


Söz konusu sorun ne çözülebilmekte ne de hizmeti iptal etmek istediğimizde talebimize yanıt verilmemektedir.

Serap 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön