04 Şubat 2014 #2274299

TTNET Hizmet Yetersizliği!

TTNET 6 GB abonesiyken 4440375 ten aranarak net limitsiz paketine geçiş teklifi sunuldu. Yüksek hız ve sınırsız İnternet bana cazip geldi. Teklifi kabul bu pakete geçtim. Bu geçişten bir süre sonra çok sık İnternet'ten kopmalar ve düşük hız sorunları yaşamaya başladım.


Ayın en az 5 günü İnternetsiz ya da insanı çileden çıkaracak düzeyde hız sorunları için kayıtlar bıraktım. Çoğunlukla geri dönüşler olmadı. Kullanmadığım günlerin ücretinin faturamdan düşülmesi inceliği de gösterilmedi.


Sözde sınırsız ama dolaylı yollardan sınırlı paketi iptal ettirmek istediğimi söylediğim zamanda cayma bedeli olarak 312 liralık bir cezanın faturama yansıtılacağı söylendi. Verdikleri taahhütte uymayan TTNET'e dava açacağım.

Musa 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön