03 Temmuz 2015

TTNET Hizmet Yetersizliği!

Halen kullanmakta olduğum fibernet hızı keşfet kampanyası hipernet limitsiz internet hizmetini adres değişikliği sebebiyle nakil yaptırma talebinde bulundum, Telekom tarafından verilen bilgiye göre yeni adresimde alt yapı uygun olmaması sebebiyle farklı bir tarife ile tekrardan 2 yıllık taahhüt vererek istek yaptım.

Fakat bu seferde bulunduğum bölgede "port" olmaması sebebiyle belirsiz bir süre beklemem gerekiyormuş! Bu süre 1. Ay da olabilirmiş, Telekom her türlü kendini sağlama alıp müşterisinden önce taahhüt isteyip sonra hizmet dahi veremiyor! Lütfen konu ile ilgilenilmesini rica ediyorum.

Uğur 264 Okunma

Cevaplar

  • Uğur06 Temmuz 2015

    Müşteri hizmetleri geri dönüş sağladı, fakat daha önce duyduğum bilgileri bana tekrarlamaktan öte gidemedi maalesef... Şu anda 2 yıl taahhüt verdiğim internet hizmetinden telekom alt yapı yetersizliği nedeniyle faydalanamiyorum... Üstelik bulunduğum bölge İstanbul ili Kağıthane ilçe merkezine 5 dakikalık mesafede...

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön