05 Şubat 2014 #2276938

TTNET Hizmet Yetersizliği!

Sizin İnternet kelimesinden anladığınız nedir bilemiyorum ancak İnternet global bir ağdır. Koca bir şirket olarak yurt içinden sorumlu olduğunuzu söylerken hiç sıkılmıyor musunuz?


Ben buradan bütün vatandaşları TTNET'in bu kadar pahalı ve bu kadar kalitesiz hizmetlerini BİMER'e şikayet etmeleri yönünde uyarıyor ve şikayetimi bu şekilde dile getirmek istiyorum.


Türkiye de TTNET kullanıp ta şikayetçi olmayan tek bir abone olduğunu ben inanmıyorum. Bunca şikayet var ama hiç kimsenin gıkı dahi çıkmıyor.


Müşteri Hizmetlerini aradığınızda artık hepinizin ezberlediği şu cümleleri duymak rutin bir hal aldı; "Hattınızı kontrol ediyorum. Bilgilerinize erişiyorum. Şuan ki değerleriniz gayet normal.

Hıdır 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön