10 Eylül 2013 #2003077

TTNET Hizmet Yetersizliği!

27 Ağustos 2013 günü TTNET hakkında bir şikayette bulunmuştum bana gelen cevap şu:
Müşterimizin şikayeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.


Ama tarih 09 Eylül 2013 olmasına rağmen halen benim ADSL ve telefon hattım bağlanmış durumda değil,işin tersi hat ve ADSL 'yi kapattırmak için müşteri hizmetlerini aradığımda işleminiz beklemede hattınız aktif olmadığı için kapatamıyoruz cevabını aldım,hem çok komik,hemde çok fiyasko bir durum. TTNET'den bir cevap bekliyorum 2014'e kadar ADSL ve telefon hattım bağlanır mı?Yoksa 2015 yılının ilk aylarına kalır mı?

Sezai 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sezai10 Eylül 2013

    çağrı merkezinizi aramaktan bıktım artık, Şanlıurfa Telekom Müdürlüğü bir bağlantıyı 1 ayda yapamıyorlar, bu nasıl iş anlamadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön