18 Mart 2013 #1692190

Ttnet Hizmet Yetersiz!

Düzgün hizmet istiyorum hat değerim aylardır 8192kb/s hızı kaldırabilir durumda ama durmadan hızımla oynanıyor ve santralden hızım yükseltilip düşürülüyor şuanda 6971kb/s hız geliyor. Açıkçası ulaşılabilir hız değerinin 7956/kb/s ye santrel tarafından indirilip sabitlendiğine eminim. Aylardır 8192 kullanıyordum ve hızım max 13000kb/s ulaşılabilir durumdaydı. Doğal sebeplerle hattımın desteklediği hız düşseydi modem adsl yapmaz internete bağlanamazdı. Bende Ttneti aradım ama ne hikmetse burda otomatik olarak hızım indirilmiş.


Önceki şikayetimin altına hiç bir şey yapmadığınızı tekar aramanız gerektiğini yazıyorum ama aramıyorsunuz bu mudur kaliteli hizmet anlayışı?

Kerim 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön