15 Ocak 2014

TTNET Hizmet Vermiyorken Bile Tam Ücret Alıyor

İnternet bağlantım yaklaşık 3 haftaya yakın kesildi. Bağlatmam konusunda zorluğu anlatmak istemiyorum. Benim Sorunum kullanmadığım internetin parasının tahsil edilmesidir.
Müşteri hizmetlerini aradığımda kullanılmayan kısmın alınmayacağı söylenmişti. Fakat, Bu nasıl bir adalet ki yine sanki 1 ay internet kullanmışım gibi tam fatura göndermişler.


Bu nasıl haksız bir kazanç uyarmamıza rağmen yine ödettiniz bize. Fakat her türlü yasal hakkımı kullanacağım. Ama neden insanların hakları böyle yeniyor hangi adalete sığıyor bu durum bunu da hazmedemiyorum .

Esma 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön