19 Kasım 2014

TTNET Hizmet Vermediği Halde Para Talep Ediyor

TTNET kullanıcısı olarak şikayette bulunduğum kullanmadığım internete fatura adlı şikayetimle ilgili olarak sahte e-fatura düzenleniyor diye TTNET tarafıma mail gönderdi. Garip olan TTNET 6,5 TL'lik ücret olduğu için fatura düzenlememiş bilgilendirmiş. Sonra toplu yansıyacak sanırım. TTNET bulunduğum yerde alt yapı yetersizliği yüzünden hizmet veremiyor. Ama bağlantı gibi ücretleri daha sonra tahsil etmek için fatura düzenlemiyor. İşin ilginç yanı alt yapı yetersizliğinde dondurulmuş hat! Ayrıca iptal edin diyorum müşteri temsilcisi akıl veriyor Telekom'a gidin diye! Hep vatandaşa eziyet. Şaşırdım ne yapacağımı.

Nazmi 142 Okunma

Cevaplar

  • Nazmi26 Kasım 2014

    Dondurulmuş hattı açıp nakil yapmadan ücretlendirme yapan ve kullanmadığım tivibuyu bırakın evde bulunan cihazı için bile para alan tamamen vatandaş mağdur eden firma.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön